Masif amerikan meşeden ürettiğimiz Bade Makyaj Masası´nın üst tablasını kullanım ihtiyacına göre açılır/kapanır olarak tasarladık. Açıldığında karşımıza takı ve aksesuarlar için ayrılmış özel alan çıkarken, gizli led ışıklı ayna ile de makyaj keyfine ekstra konfor kattık. Tüm bu detaylara bir de  Love´o Puf ekleyerek, bütünde ahenk ve uyumu yakaladık.

Tek başına dahi harika tasarım ve el işçiliği detaylarına sahip olan Liyka Karyola´yı bu kez 160×200 cm ölçülerinde masif amerikan meşeden ürettik. Koruma ve renklendirmesinde ise %100 doğal “Pure” yağ uyguladık.

Masif amerikan meşeden ürettiğimiz Luanna Yemek Masası´nı, en az masa kadar farklı ve karakteristik tasarıma sahip olan Fika Sandalye ile tamamladık. Sandalyelerde daha da rahat ve konforlu bir oturum istenildiği için, oturma minderi daha geniş kavisli olarak ürettik.

Mutfağın en güzel köşesine harika bir kahve standı & şaraplık olarak smoke meşeden ürettiğimiz bu üründe vintage esintisini yansıtmak adına demir sürgüde çalışan ahır kapısı formunda iki adet kapak kullandık. Bütünlüğü yakalamak adına raflarda da aynı demir askılıkları tercih ettik.

Retro etkisinin fazlasıyla hakim olduğu, klasik kesim ayak detaylarına sahip yemek masasını 90×180 h:75 cm ölçülerinde masif amerikan cevizden üretip, koruma ve renklenmesinde parlak vernik uyguladık. Hazeranlı ve hazeransız farklı iki model sandalye ile tamamladığımız yemek masamızın, sandalye döşemelerinde kadife kumaş tercih ettik.

240×40 h:55 cm ölçülerinde masif amerikan meşeden üretilen Perle Tv Ünitesi´nde, mekanın bütünlüğüne uyum sağlaması adına pirinç kare kulplar tercih edilmiştir.

Kişiye özel olarak ürettiğimiz Mahfuz Karyola´nın klasik, keskin ayak yapısını bu kez, geliş gidişlerde yatağa çok fazla çarpan bu müşterimiz için değiştirerek Bade Karyola´nın yumuşak dönüşlü ayak yapısını uyguladık. Depolama alanı ve karyola altı temizleme ihtiyacını da göz önünde bulundurarak yatak altına tekerlekli, kolay çekilebilen altı adet harici çekmece yaptık.

Alan ölçülerine uygun olarak farklı derinlik ve yüksekliklerde tasarlanan Bar & Büfe, masif ameriken meşeden üretilmiştir. Çıtalı kapakların arkasına yerleştirilen şaraplık ve kadeh alanı ile Bar ihtiyacına karşılık verirken, cam ve sürgü kapaklı bölmesi ile de iyi bir sergileme ve depolama alanına sahiptir.

Çalışma odası olarak tasarladığımız projede, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına çok fonksiyonlu alanlar yarattık. Odanın balkon çıkıntısını, gizli kapılı kitaplık ile düzlerken, iki aşamalı açılır sistem ile, çalışma masasını kütüphaneye dahil ettik. Calışma masasını bir kademe daha açtığımızda ise ortaya bir de tek kişilik karyola çıkıyor.

Mahfuz Karyola´ya tamamlaylacı olarak ürettiğimiz Sem´ya´yı, yerine özel ölçülerde, kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak daha fazla çekmeceli olarak yeniden tasarladık. Üst tablasında Leylak Mermer kullandığımız tek çekmeceli komodin ile de genel ahengi yakaladık.

Başlık ve ayak ucundaki çıtalarına pirinç şapkalar ekleyerek, amerikan ceviz ağacından ürettiğimiz Mübrem Karyola´yı; karyola kesimlerine uygun olarak yuvarlak formda tasarladığımız Carrara Mermer üst tablalı komodinler ile tamamladık.

Retro görüntüsünün yanı sıra modern birleşim detaylarına sahip olan Farah Çalışma Masası´nı masif amerikan meşeden üretip, renklendirmesini ceviz rengi cila ile yaptık. Çalışma masasını formuna çok uyan deri kumaşlı bir sandalye ile tamamlayarak Almanya´ya gönderdik.

Tavana bağlanan ahşap çıtalar arasından, bütünde asimetrik kendi içerisinde ise simetrik bir dağılım ile yerleştirilen raflardan oluşan özel üretim tasarım kitaplığın altında kalan petek kısmını da, yine aynı ahşaptan yüzlerce delik açılarak üretilen radyatör kapatıcı ile kapattık.

Benzer tasarım ve ayak detaylarına sahip olan Huzz Tv Ünitesi ve çıtalı sürgü kapaklı konsol aynı ortamda kullanılan Strauss Yemek Masası ile uyumlu olmaları için masif amerikan meşeden üretilmiştir.

Hem tv ünitesi hem de kitaplık ihtiyacı olup, ortamda ikisi için ayrı ayrı yer olmayınca biz de çözümü çok beğenilen Perle Tv Ünitesi´ne farklı derinliklerde eğimli bir kitaplık ve ilave bir bölme eklemekte bulduk.

Pitane Tasarım´ın showroomu için masif meşe ağacından özel olarak ürettiğimiz kasa bankosu; cam bölmeli alanında, yumuşak dokulu kadife kumaş üzerinde, hassas ve kıymetli aksesuarları sergilemeye yararken, led detayı sayesinde de ışıl ışıl bir görüntü yaratıyor.

Oturma kısmında Hare Tv Ünitesi´ni tercih ettiğimiz bir odanın içinde yer alan yemek alanında, ünite ile uyumlu olması adına aynı yumuşak dönüşlere sahip tombul kulp detaylı konsolu tasarladık ve yine yuvarlak hatlara sahip bir yemek masası ile bütünlüğü yakaladık.

Gürgen ağacından üretilen Hare Tv Ünitesi, Dino Sehpa Takımı ve Hamak Dinlenme Koltuğu aynı renk doğal yağ ile renklenerek, ortama ferah bir hava katmanın yanı sıra harika bir bütünlük yakalamıştır.

Eskitme traverten mermer tablanın altına gelen çıtalı amerikan ceviz ağacından üretilen yuvarlak ayak ile tasarımını tamamladığımız yemek masası, ihtiyaca uygun olarak 150 cm çapında üretilmiştir.

Tüm gücünü tavan ve yer zemininden alarak, harika bir denge yaratan özel üretim kitaplığa, farklı simetri ve birleşim detaylarına sahip raflarının arasına yerleştirilen gizli mekanizma sayesinde tv ünitesi fonksiyonelliği de eklenmiştir.

300×90 cm genişliğinde, uzanma kısmı ise 100×180 cm ölçülerinde olan Dem Koltuk, gürgen ağacından üretilirken, kumaş seçiminde ise su iticilik özelliğe sahip pamuk polyester karışımlı Puffy kumaş tercih edilmiştir.

200×50 h:65cm ölçülerinde masif amerikan meşeden üretilen çıta kapaklı Barbara Konsol´un, ayak ucu ve kulp detaylarında pirinç aksesuarlar kullanılmıştır.

Harika bir giriş mobilyası olan Kapı Önü Oturak 120×40 h:45 cm ölçülerinde gürgen ağacından üretilmiş olup, pirinç kulp ve keten kumaş detayları ile tasarımına renk katılmıştır.

Ahşap, cam ve deri detayların bir arada kullanıldığı tasarım harikası Sem´ya Komodin, bu kez özel ölçülerde Mahfuz Karyola´ya tamamlayıcı olarak rustik meşeden üretilip, bir de üzerine telleme ile eskitme işlemi uygulanmıştır.

255×40 h:47 cm ölçülerinde masif amerikan ceviz ağacından üretilen Perle Tv Ünitesi´ni, aynı karakteristik dokuda Büfe ve Sini Orta Sehpa ile bir arada kullandık. Orta sehpayı Irish Brown mermerin kızıl damarları ile hareketlendirirken, Büfede ise pirinç kulp ve pirinç ayak detaylarını tercih ettik.

Duvar boyunca uzanan yatak başlığının üzerine uçan bir yatak istediler, biz de amerikan ceviz ağacından ürettiğimiz karyolamızı, usta işçiliğimiz ile havalara uçurduk.

Harika bir keyif odası için, özel ölçülerde kullanım ve ihtiyaca göre tasarlanan Bar Standı ve eğimli Kitaplık masif amerikan meşeden üretilmiştir.

Birden fazla malzeme ve dokunun bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan Afri Tv Ünitesi, kullanım ihtiyaçları dikkate alınarak çok çekmeceli ve standarda göre biraz daha yüksek olarak üretilmiştir.

300×35 h:40cm ölçülerinde bir duvar boyunca masif meşeden üretilen  tv ünitesinin kapak detaylarında kapalı örgü hazeran tercih edilmiş olup, tasarım 245 cm´lik meşe latalar ile tamamlanmıştır.