Ödeme Seçeneklerimiz 

Woodenworkz´den sipariş vermek istediğinizde kredi kartı ile ödeme veya banka transferi ile ödeme olacak şekilde iki farklı ödeme yönteminiz bulunmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme 

Kredi/banka kartı ile yapacağınız ödemelerde Master Card, Visa ya da Amerikan Express kartınızı kullanabilirsiniz.

Bu ödeme yöntemi %100 güvenli olabilmesi adına, sadece showroomumuzda şifre ile yapılan fiziki işlemlerde geçerlidir.

Kredi/banka kartı ile ödemelerde bankaların 5411 sayılı Bankacılık Kanunu gereği uygulamış oldukları komisyon oranları, taksit miktarınıza da bağlı olarak alışveriş tutarına eklenmektedir. Kredi/banka kartı ile taksitli alışveriş sadece Bonus özellikli kartlarda geçerlidir.

Banka transferi ile ödeme 

Siparişinizi havale/eft ile ödemek istemeniz durumunda ise sipariş sözleşmenizde yer alan banka hesap numaralarımızdan size uygun olan bankaya, toplam sipariş tutarınızın %70´ini sipariş aşamasında; %30´unu ise ürün teslimatında olacak şekilde havale/eft ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Ürünlerin üretim süreci havale/eft´niz hesaba geçtiği gün başlamaktadır. Sözleşme sonunda, teslimata hazır olan ürününüzü herhangi bir sebepten dolayı tarihinde teslim almak istemez ya da bekletmek istemeniz durumunda sözleşmemizde yazan vade tarihinde kalan bakiyenizi havale/eft ile göndermeniz gerekmektedir. Sözleşme tarihinden önce teslimata hazır olan ürünlerinizin teslimatını istemeniz durumunda ise kalan bakiyenin havale/eft işlemi teslimatın gerçekleştiği gün olarak yapılması gerekmektedir.

Our team

 

We have a great team of 120 enthusiastic employees covering all areas of the business. From product design to logistics, via photography, production, customer services and marketing, our motto remains the same: ‘Passion and excellence’.

A sustainable brand

Geleneksel Montaj

 

Her bir mobilyamız ve mobilyaların her bir parçası, geleneksel montaj yöntemleri kullanılarak; makineleşme olmadan yalnızca ahşap el işçiliği ile üretilmektedir. Maksimum güç ve dayanıklılığı sağlayarak, ahşabın yaşam eğrisi de göz önünde bulundurularak , uzun yıllar boyunca sağlam kalabilmesi adına farklı ahşap birleştirme teknikleri kullanılmaktadır.

Sürdürülebilirlik

 

Ürünlerimizin sürdürülebilir olması için fazlaca özen gösteriyoruz. Ekolojik dengeye uyumlu olabilmeleri adına, yüksek geri dönüştürülebilir masif ahşap malzeme kullanımı ile birlikte, emisyon ve karbondioksit salınımını  en aza indirerek, malzeme israfını minimumda tutarak yeniden kullanılabilir ürünler tasarlıyoruz.

 

Geri Dönüşüm

 

Mobilyalarımız, ağacın asaletini koruyarak ve minimum işleme tabii tutularak %60 masif ahşaptan yapılmaktadır. Masif ahşabın kolay bakım ve onarılma avantajı vardır ve bu nedenle yıllarca dayanır. Büyük oranda geri dönüştürülebilir bir malzeme olan ağaç, nesilden nesile aktarılabilen yaşayan bir varlıktır.